Поряд із садибою багача знаходиться будівля сільської управи – СІЛЬСЬКА УПРАВА з села Ревне Кіцманського району, побудована у 30-х роках ХХ століття. За розмірами та плануванням будівля не схожа на типові сільські споруди того часу, хоча спосіб будівництва звичний для сільської місцевості – на стовпах у закид з використанням колотого дерева. Стіни так само обмащені глиною та побілені. Вхідні двері із добротної деревини міцні двостулкові з фабричним замком. Будівля планувалась як чотирикамерна (три кімнати та коридор), пізніше у зв’язку із розміщенням тут жандармського посту велика кімната, що слугувала приймальнею була розділена на дві кімнати. Планування змінилось: справа від входу розмістилась приймальня, зліва – кімната для депутатів, жандармерія та кімната шефа жандармів розташовані далі по коридору. Дах будівлі двосхилий, під бляхою.

До власності сільської громади с. Ревне входили приміщення початкової школи пасовисько, орна земля, криниця. Прибуткова частина бюджету становила 45880 лей. Її складали податки, плата за користування пасовищем, надходження від видачі мисливських ліцензій, сплати за «бревет» – дозвіл на утримання корчм, штрафи. Штрафів накладалось чимало, бо існувало багато заборон, так наприклад: не дозволялось ходити без дозволу лісом, збирати хмиз, жандармам – ходити по селу босоніж.

Сільська управа була осередком громадського життя на селі. Примар, за часів Румунії, обирався народною радою на 3 роки. За звичай це був місцевий багач із добрих господарів, часто неписьменний. Тому для допомоги у веденні справ йому призначали нотаря (секретаря) та бухгалтера. Без підпису та печатки нотаря жодне рішення примаря не могло набути чинності. Значення нотаря у веденні справ примарії доводить і співвідношення їх платні. Нотар отримував від 1500 до 1700 леїв , в той час як примар лише 550.

СІЛЬСЬКА УПРАВА «ПРИМАРІЯ» контролювала різні сторони життя сільської громади, як наприклад: вирішення питання земельних меж та їх порушення окремими селянами, збір податків, накладання штрафів, нагляд за діяльністю корчм, станом шкіл та доріг. Крім того обов’язком примаря було ведення обліку сиріт та вдів для надання їм передбаченої законом матеріальної допомоги. Цікавим є архівний документ, який засвідчує піклування про інвалідів. В циркулярі вказано на необхідність інформувати селян-інвалідів щодо можливості безкоштовного навчання певним ремеслам. В іншому наказі йдеться про обов’язкове відвідування дітьми шкільних занять. Якщо із котроїсь родини діти не ходитимуть до школи батьків слід штрафувати.

Вели в примарії і облік осіб призовного віку. Примар відповідав за призов до війська та доправляв спільно із жандармами до суду тих, хто намагався уникнути військової служби.

Важливим обов’язком примаря було забезпечити здачу сільськогосподарських продуктів державі у нормах та терміни, які регламентувались законом.